PlaySeat F1 Simulatoren

Wie wordt de Max Verstappen van Heerde? We gaan op vier set-ups racen op een PlaySeats F1 met een Thrustmaster F1-stuur voorzien van een 50” scherm. De eventmanagers bepalen per tv op welke baan we racen. Zij houden rekening met het ervaringsniveau van de deelnemers, het aantal racers en de tijdsduur. Daarna leggen ze uit wat de bedoeling is: we gaan binnen de tijd zo veel mogelijk rondjes racen waarbij de speler met de snelste rondetijd van de dag wint! Wordt de snelste tijd verbroken? Dan zie je dit op het digitale scorebord naast de Playseat. Op dit bord zien de deelnemers altijd de snelste tussenstand. De winnaar met de snelste tijd ontvangt o.a.: 2 heats karten voor 2 personen bij Kobalt in Zwolle!

Schrijf je in via de intekenlijst bij de PlaySeat tent en zie wanneer jij aan de beurt bent.

FORMULE 1 Playseat Simulatoren 13:00-18:00 Van Meurspark