post

Koningsrit en oldtimer show in Heerde op Koningsdag

De Oranjevereniging Heerde organiseert op Koningsdag 2023 weer de Koningsrit een gezellige puzzelrit voor oldtimers door de mooie omgeving van Heerde.

Hiernaast is er op de feestweide in het Van Meurspark ook een oldtimershow voor auto’s, motoren, brommers, tractoren etc. Het begrip oldtimer is rekbaar; het gaat erom leuke, speciale of oudere auto’s en motoren en andere voertuigen deel te laten nemen en vooral ook aan het publiek te tonen.

De organisatie is in handen van Teunis Grotenhuis (tel.nr. 06-55628405) en Henk Kanter, die al de nodige voorbereidingen hebben getroffen. De oldtimerrit belooft een leuke oriëntatierit te worden die start vanaf 11 uur op de Van Meursweide. De auto’s worden tussen 13 en 14 uur weer terug verwacht.

De show van de oldtimers die niet kunnen of willen meerijden met de puzzelrit begint om 12 uur, ook op de Van Meursweide. De prijsuitreiking van beide onderdelen is rond 14.30 uur. De inschrijving is vanaf nu geopend op www.oranjeverenigingheerde.nl

Voornaam
Achternaam
Adres & huisnummer
Postcode
Plaats
Telefoonnummer
Email
Merk
Type
Bouwjaar
Opmerkingen